Zevkli.Org Tüm Sitelerimiz & Site Rehberimiz (10.01.2016)

Konu, 'Forum Hakkında' kısmında Maximillion tarafından paylaşıldı.

1. Maximillion

Maximillion <span style="font: bold 15pt monotype corsiva;colo

Dizizevki.net açılmıştır..

2. Noan

Noan New Member

Vatana millete hayırlı olsun

3. Destek

Destek New Member

hayırlı olsun

4. Maximillion

Androidkutusu.net Açılmıştır..

5. Mr. Scαяєcяσω

Mr. Scαяєcяσω Administrator Yetkili Kişi

Terbiyesizalem.com(terbiyesiz.net) çok yakında aktif olacaktır..

6. Simo Hayha

Simo Hayha New Member

Merakla bekliyoruz. :011:

7. Alejandro

Alejandro New Member

Zevkli'ye girilmiyor mu yoksa ben mi giremiyorum ?

8. Maximillion

Zevkli henüz açık değil,yaza dogru aktif olucak

9. Meftun

Meftun New Member

Şunu merak ediyorum on senedir vBulletin ile ilgileniyorum ücretli ücretsiz destek sağlıyorum ve 6 senedir aktif olan vBulletin destek forumum bulunmakta bu kadar forum açılımının sebebi nedir ? bir alan adı üzerinden yürüseniz daha iyi olacağına inanıyorum hem performans olarak hemde ilgi olarak. Oyuncehennemi eski zamanlarda çok fazla tercih edilen bir platformdu ama sürekli sıfırlamanızdan dolayı ilk önce üyelerinizi sonra ziyaretçilerinizi kaybettiniz. Yönetimdekilere üzülmüyorum emek veren onca insanlara üzülüyorum. Bu kadar forum açılımı yerine server'inizi daha büyütüp tek forumu çalıştırabilirsiniz sürekli upgrade, bakım ve eklenti azlığına veritabanı bakımına girinki sürekli forum sıfırlamasına ihtiyaç duymayın. Oysaki buradan daha çok büyük genel forumlar var reklam olur diye vermek istemiyorum ama hangi vbulletin forumdan bahsettiğimi iyi biliyorsunuz.

10. Mr. Scαяєcяσω

Şöyle açıklayalım, bizim her sitemizin sahip olduğu ona has yöneticiler,üyeler,vs vardır.Öncelikle cehenneme film, divx sitemize ise oyun bölümü açarsak rağbet görmez fakat ayrı ayrı sitelerde rağbet görüyor dediğim gibi bütün sitelerin kendine has özellikleri,üyeleri,yöneticileri vardır.Ayrıca bizim bütün siteleri birleştirmemiz bile başlı başına bir karışıklık söz konusu olur.O kadar büyük site olursa karmaşıklıktan rağbet görmeyebilir.Bahsettiğin sitede anladığım kadarıyla genel forumdur.Bizim film,oyun,müzik gibi ana dallara sahip sitelerimiz var ve bakarsan hepsi kendi içinde kategorisel olarak ve konu bakımından büyük forumlardır.Sitenin kapanıp açılmasını sorarsan cehennemin önceki kapanmaları bizim kontrolümüz dışında oldu.Bizde eski yedeklerle siteyi açmadık çünkü temiz bir başlangıç istedik ve yeni siteler belirli bir yaş aralığına hitap eden kişilerden oluşuyor.

11. Maximillion

Öncelikle öneriniz ve düşünceniz için teşekkür ederim,merak ettiğiniz konuyu zaten scarecrow gayet açık ve net bir şekilde açıklamış.Ancak kısaca benimde söylemem gerekirse şuan bünyemizdeki sitelere baktığınız zaman adult,mp3,divx,dizi,oyun,android olarak ayrılıyor.Haliyle her biri birbirinden bağımsız ve kategorileri temsil ediyor.Şuan için her biri ayrı ayrı iyi bir hit sağlıyorken tek bir siteye düşürdüğümüz zaman bu hit sayısıda düşücektir.Ve tek bir sitede yaklaşık 70 ana kategori ve 100 ün üzerinde alt bölüm yer aldığında çok daha karışık bir durum sergilenicek.Bu yüzden karışıklığı ve iş bölünmesini engellemek amacıyla bu şekilde yaptık,ayrı ayrı sitelerde olmasına rağmen kullanışı ve sadeliğide en aza indirgeyerek tasarlıyoruz bölümlerimizi ve forumlarımızı.Bu şekilde olması bizleride yetkili arkadaşlarıda,üyeleride daha rahat hareket ettiriyor..

12. Mr. Scαяєcяσω

07.07.2017

Bünyemizde kalan son 6 site ile devam ediyorduk.Bunlar;

DiziZevki.Net
    DivXGezegeni.Com
    Mp3Kutusu.Org(mp3yeri.net)
    OyunCehennemi.Com
    TorrentAdresi.Com
    TerbiyesizAlem.Com

Oyuncehennemi ve mp3kutusu.org dışında bütün siteler devredilmiştir.

Sayfayı Paylaş